Nasze imprezy

 

Od wielu lat pomagamy w organizacji wyjazdów motywacyjnych firmom polskim i zagranicznym. Pobyt na tropikalnych plażach oraz liczne atrakcje niespotykane w innych rejonach świata są głównym magnesem regionu. Gorący i kolorowy Meksyk, bardzo popularna ostatnio Kuba gwarantują wyjątkową zabawę w latynoskim stylu w czasie każdego incentive'u, czy jako dodatek do naukowej konferencji.

Zapewniamy kompleksową oprawę wyjazdu, jak również poszczególne usługi potrzebne do urozmaicenia programu. Mieszkając na co dzień nad Morzem Karaibskim posiadamy szeroką bazę kontaktów, które umożliwiają sprawne przeprowadzenie najoryginalniejszych programów wycieczkowych. Znamy wiele ciekawostek, o których nie mają pojęcia ludzie z zewnątrz. Niejedna impreza wyjazdowa dostała "błysku" z pomocą kilku zaskakujących niespodzianek. 

Obsługujemy imprezy motywacyjne na każdym poziomie organizacyjnym. Od kompleksowego przygotowania całego projektu do pomocy w wymaganym elemencie wyjazdu. 

Nasza ekipa to grupa profesjonalnych, licencjonowanych pilotów i przewodników gotowych wspomóc, wzbogacić każdy incentive na terenie Meksyku, Kuby, czy innego kraju Ameryki Łacińskiej. 

Przykładowe propozycję programowe:

- uroczyste firmowe kolacje z elementami lokalnej kultury, folkloru np. występy Indian, muzycy mariachi, kubańskie tańce, występy samby, czy tango,

- jazda Jepp'ami Wrangler do rezerwatu Sian Kaan, 

- kursy gotowania ze znanymi szefami kuchni,

- zjazdy tyrolkami nad dżunglą w parkach rozrywki,

- rejsy jednodniowe po Morzu Karaibskim,

- jazda quadami po dżungli,

- gry, zabawy integrujące w otoczeniu lokalnej ludności,

i wiele innych pomysłów w zależności od potrzeb i aktualnego budżetu.

Zapraszamy do współpracy.